TERE TULEMAST FIRMASSE BALTIC TERMINAL EQUIPMENT (BTE)!

Meie firma on professionaalselt tegutsenud alates 2005. aastast. Igal meeskonna liikmel – juhist müügikonsultandini – on lisaks kogemustepagasile kõik vajalikud teadmised ning oskused edukaks ja tõhusaks tööks.

BTE pakub kompleksteenuseid sadamaterminalide spetsiaaltehnika valiku, müügi ja hoolduse valdkonnas, samuti eriseadmete ja varuosade tarnet.

Usaldusväärne teenus ja kvaliteetne töö on meie firma kreedo. Pakume terminalide käitlusseadmete valdkonnas väga hea mainega firmade kõrge kvaliteediga tooteid. Selliste firmade hulgas on näiteks CVS Ferrari, kes on konteinerite ja eriti raske lasti käitlemiseks ette nähtud tõste- ja teisaldusseadmete ülemaailmne tarnija.

CVS Ferrari on maailmaturu liider, kes toodab käitlusseadmeid lastiga ja tühjade konteinerite (sh raudtee haruteedel), suuremahuliste lastide, rullteraste, palkide, torude käitlemiseks ning raskete laadungite teisaldamiseks sadamates ja ettevõtetes. Saksamaal moodustab CVS Ferrari tehnika rohkem kui 60% virnastusseadmete turust ja selle firma masinaid kasutatakse kogu Venemaal – Kaliningradist Tšukotkani.

PAKUME KLIENTIDELE KÕRGE KVALITEEDIGA TOOTEID, OPTIMAALSEID LAHENDUSI NING KIIRET JA PAINDLIKKU TEENUST.

Meie tootevalik sisaldab eriotstarbelisi tõste- ja teisaldusseadmeid: konteinerite virnastid, rasketõstukid, tühjade konteinerite tõstukid, terminali vedukid, haagised, treilerid jne. Igat liiki seadmetele pakume täiendavaid abiseadmeid ning samuti on meil suur valik varuosi ja kulumaterjale.

Me tegutseme Baltikumis, Skandinaavias ja Venemaal.

Kogemus, mille oleme saavutanud rohkem kui 10 aastat kestnud aktiivsest tegevusest, võimaldab meil tagada kliendile kvaliteetse ja usaldusväärse tulemuse.

KLIENDID JA PARTNERID HINDAVAD MEIEGA KOOSTÖÖD JÄRGMISTE FIRMA BTE EELISTE JA TUGEVUSTE TÕTTU:

  • Rikas kogemuste pagas, ulatuslik tegevusgeograafia, positiivne kasvudünaamika ja keskendumine kliendi huvidele;
  • Laitmatu teenindus, tähelepanu detailidele, pidev kvaliteedikontroll ja paindlikud koostöötingimused;
  • Oleme Baltimaade ja Skandinaavia suurim ettevõte sadamaterminalide tõste- ja teisaldusseadmete varuosade tarnimisel – suur valik komplekteerivaid varuosi ning piirkondlike esindajate arenenud võrgustik võimaldavad meil kiiresti lahendada kliendi antud kompleksseid ülesandeid
  • Oleme enamiku sellel veebilehel esitletud seadmetootjate ametlik edasimüüja;
  • Meie meeskond koosneb oma ala spetsialistidest, keda innustab edu ning parimate tulemuste saavutamine.

BTE ON TEIE USALDUSVÄÄRNE PARTNER JA ABILINE TERMINALIDE TÕSTE- JA TEISALDUSSEADMETE ALAL.

Meie konsultandid annavad kõigile teie küsimustele ammendava vastuse. Kui teil on küsimusi või soovite hinnapakkumist, kontakteeruge palun otse meie klienditeenindusega.

Loodame pikaajalisele ja viljakale koostööle Teiega!